Online Oyunlar

BU KATEGORİ HENÜZ DÜZENLENİYOR.. YAKINDA SİZLERLE

 

LoL İlkbahar Sezonu Turnuvası

 

 

60.000 TL değerinde ödülün dağıtılacağı League of Legends İlkbahar Sezonu Turnuvası başlıyor!


Soğuk hava dalgasının yurdu terk etmesiyle birlikte yaklaşan bahar ayları, League of Legends tutkunları için büyük bir turnuvayla birlikte geliyor. Oyun severler, İlkbahar Sezonu Turnuvası’nda hem Sihirdar Vadisi’nin yeni şampiyonu, hem de büyük ödüllerin sahibi olma şansı yakalayacaklar.

İlkbahar Sezonu Turnuvası (İST), Kış Sezonu Turnuvası'nı (KST) kaçıran oyunculara ve tüm League of Legends tutkunlarına kendilerini ispatlamaları ve Sihirdar Vadisi’nin yeni şampiyonu olarak büyük ödüllerin sahibi olmaları için yeni bir fırsat yaratıyor.

Başvurular 9 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek. 27 - 28 Nisan tarihinde ise İlkbahar Sezonu Turnuvası’nda son sekize kalan takımlar büyük ödülleri kazanmak için heyecan yaşayacak. Finallere katılmaya hak kazanan bütün oyuncular toplamda 280.000 RP kazanırken, birinci takım 15.000 TL, ikinci takım 7.500 TL, üçüncü olan takım ise 5.000 TL’lik para ödülünün ve ilerleyen günlerde açıklanacak olan sponsor ödüllerinin de sahibi olacak. Kısacası sponsor ödülleri ile beraber toplamda 60.000 TL değerinde bir ödül havuzu oyuncuları bekliyor!

Elemeler tüm Türkiye’de beş bölgede, 18 ilde!
Online ve offline olarak başlayacak olan İlkbahar Sezonu Turnuvası’nın elemeleri, bir önceki turnuvaya kıyasla daha fazla ilde ve daha fazla kişinin katılımıyla gerçekleşecek. Kıyasıya mücadelelerin gerçekleşeceği şehirler ise Bursa, İstanbul, İzmit, Tekirdağ, Aydın, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Adana, Antalya, Mersin, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya, Samsun ve Trabzon. beş bölgede rakiplerini eleyen takımlar, finaldeki takımlar arasına isimlerini yazdıracak. İnternet kafelerde gerçekleşecek offline elemeler dışında sihirdarları online eleme noktaları da bekliyor. ESL Go4LoL Türkiye Ocak, Şubat, Mart ayı birincileri, (İki ayı birinci olarak tamamlayan takım veya her ayı farklı bir takımın kazanması halinde yapılacak üçlü bir turnuva sonucunda birinci olacak takım katılım hakkı elde edecektir.) ilerleyen günlerde açıklanacak online turnuvanın birincisi ve 12 Nisan tarihinde saat 23:59’da oyun içi sıralamada en yüksek dereceye sahip sekiz takım, 13 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan sekiz takımlık eleme sonrasında finale heyecanına katılacak.

 

  Facebook Sayfamız beğenenleri 200 Kişi olunca oyun tanıtım ve inceleme videoları yapacağız..

Yandaki Facebook Bloğumuzdan Sayfamızı Beğene Bilirsiniz.

««««««